Naše videopořady

O nás

Portál GastroTV vznikl teprve nedávno, ale velice rychle se stal největším serverem zaměřeným na videa z oblasti gastronomie. Na našich stránkách se snažíme sdružovat nejen odbornou veřejnost, ale i všechny gatronomické nadšence. Je nám jasné, že se vše nedá vyčíst z psaného textu a proto web GastroTV v loňském roce doplnil již zaběhnuté stránky www.gastroplus.cz. V mnoha kategoriích si u nás můžete prohlédnout vše, co vás zajímá, nebo co potřebujete vědět: od zajímavých receptů až po přípravu exotických čajů.

Naše cíle

Chceme, aby se web GastroTV stal místem, kde se potkávají všichni, kteří se zabývají gastronomií, ať už odborně nebo jen ze zájmu. Proto děláme stránky, na kterých najdete vše "pod jednou střechou" - tak, abyste si vždy mohli vybrat nejvhodnější restauraci nebo nejlepší suroviny pro váš nedělní oběd.

Upozorňujeme osoby mladší 18 let, že některá videa, fotografie a texty na těchto stránkách obsahují zachycení užívání alkoholických nápojů, popřípadě reklamy na alkoholické nápoje. Tato videa a texty označená logem 18 let nejsou přístupná osobám mladším 18 let.
Veškeré videa, fotografie, hudba, texty a grafika umístěná na těchto stránkách jsou chráněna autorským zákonem jako autorská díla a jejich jakékoliv další použití či šíření bez předchozího souhlasu provozovatele těchto stránek je zakázáno.
Created by Shot Creative